MK 2017 - Zoznam prihlásených

Aktualizácia 3.2.2017 - 10:30

Háči, ktorí majú záujem zúčastniť sa turnaja, ale nie sú v zozname prihlásených musia vyplniť prihlasovací formulár najneskôr do 3.2.2017 do 18:00. Prihlasovanie nájdete tu: https://www.kstzbb.sk/news/prihlasovanie-mk-2017/

 

  Meno Priezvisko Klub
1 Oliver Kovács MŠK Žiar nad Hronom
2 Lukas Ruman TJ Pekaren Bzovik
3 Stanislav Macko Sokol Sielnica
4 Dusan Slastan Lokomotiva Banska Bystrica
5 Igor Betik Lokomotiva Banska Bystrica
6 Ákos Súth TJ IPEL BALOG NAD IPLOM-M.Calomija
7 Jozef Bevíz TJ IPEL BALOG NAD IPLOM-M.Calomija
8 Ján  Simko TJ IPEL BALOG NAD IPLOM-M.Calomija
9 Peter Ruman Hontianske Nemce
10 Štefan Tóth MSTK Krupina
11 Jozef Kremnicky TJ IPEL BALOG NAD IPLOM-M. Calomija
12 Ján Beňovic OTJ Hon. Nemce
13 Lubomir Majerčík Mšk Žiar nad Hronom
14 Linda Majerčíková Mšk Žiar nad Hronom
15 Michal Glejtek Podbrezova
16 Lukáš Oravec MSTK Krupina
17 Miloš Slováčik MSTK Krupina
18 Miroslav Plecho STO Podbrezová
19 Jozef Rajtók FTC STK Fiľakovo A
20 Tomáš Gál FTC STK Fiľakovo A
21 Gabriel Pál - st. FTC STK Fiľakovo B
22 Gabriel Pál - ml. FTC STK Fiľakovo B
23 Vladimír  Hutka TJ Kremnica
24 Marek  Sekaj TJ Kremnica
25 Adrián  Ihring TJ Kremnica
26 Boris Bartalský MŠK Žiar nad Hronom
27 Peter Karovič MŠK Žiar nad Hronom
28 Patrik Hrabaj MŠK Žiar nad Hronom
29 Marek Kukučka MŠK Žiar nad Hronom
30 Ján Oswald MŠK Žiar nad Hronom
31 Filip Turčan OŠK Hliník nad Hronom
32 Igor Valent OŠK Hliník nad Hronom
33 Tomáš Zelezník Mladosť Relax Rimavská Sobota
34 Juraj Janíček Mladosť Relax Rimavská Sobota
35 Roberta Husztiová Mladost Relax Rimavská Sobota
36 Ondrej Kocúr STK Tomášovce
37 Ján  Beňovic OTJ Hontianske Nemce
38 Milan Štievko OTJ Hontianske Nemce
39 Peter  Coplák OTJ Hontianske Nemce
40 Jozef Petrik TJ Kremnica
41 Tomáš Žaloudek STO Zvolenská Slatina
42 Tomáš  Gracza  STK Lučenec-kalinovo 
43 Michal Fodor STO Podbrezová
44 Krištof Paulíny MSTK Krupina

 

Administrátor stránky

Bc. Oliver Kovács +421 908 907 066 kstzbb@gmail.com